Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nasi liderzy

Nasi liderzy pomogą zrealizować Twoje cele, stając na czele wykwalifikowanego zespołu.
Dynamics 365 MVP
Ambroży
wizjoner, innowator, architekt

Wizjoner, człowiek pełen pomysłów oraz koncepcji
na to, jak osiągnąć nawet najtrudniejsze czy pozornie niemożliwe do zrealizowania cele. Zawsze potrafi znaleźć odpowiedź na konkretnie postawione
pytanie, wie jak zrobić to, czego inni nie są gotowi się podjąć. Pasjonat nowoczesnych technologii informatycznych oraz nieszablonowych i innowacyjnych rozwiązań.

Ambroży jest architektem rozwiązań budowanych w oparciu o platformy Microsoft takie jak Azure oraz Microsoft Office 365, a w szczególności Microsoft SharePoint.

Posiada największe doświadczenie w budowaniu rozwiązań dla branży deweloperskiej. Jest jednym z twórców flagowego systemu ARP Estate Extensions, stanowiącego rozszerzenie Microsoft Dynamics 365.
Posiada szerokie doświadczenie w pracy z różnymi systemami z dziedziny ERP a także wiedzę i umiejętności w integrowaniu rozwiązań klasy Enterprise.

Dynamics 365 MVP
Paweł
lider, pośrednik, zawodnik

Lider techniczny z chłodnym analitycznym umysłem, który rozumie zarówno świat biznesu jak i technologii, co czyni go świetnym pośrednikiem pomiędzy klientem a jego zespołem. Paweł jest bardzo zmotywowanym człowiekiem, myślącym jasno nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jest jednym z naszych certyfikowanych specjalistów Microsoft. Najlepiej sprawdza się w trudnych projektach o wysokim poziomie skomplikowania.

Paweł specjalizuje się w systemach z rodziny Microsoft Dynamics 365 oraz w dostarczaniu webowych aplikacji biznesowych w oparciu o pełen stos technologiczny Microsoft .NET Framework.

Posiada największe doświadczenie w projektach z obszaru Customer Care, Sales Automation oraz e-commerce, a także prognozowania sprzedaży. Szczególnym osiągnięciem Pawła jest wdrożenie w pełni zintegrowanego systemu Customer Care dla producenta obuwia marki ECCO przy zachowaniu pełnej zgodności z dyrektywą GDPR/RODO.

Wojciech<br><span style="color: #808c95; font-size: 13px; font-weight: 600;">partner, organizator, analityk</span>
Wojciech
partner, organizator, analityk

Partner dla przedstawiciela klienta oraz pracowników działu IT, co wynika z wieloletniego doświadczenia w obszarze biznesu oraz tworzenia oprogramowania. Świetny organizator, potrafi słuchać, analizować i wychwycić właściwą istotę problemów klienta. Bezbłędnie określa plusy i minusy danego rozwiązania, aby zaproponować najlepszy scenariusz realizacji przedsięwzięcia.

Posiada doświadczenie w pracy z Microsoft Azure, Microsoft Power Platform oraz ASP.NET. Jego atutem jest praktyczna wiedza w zakresie integracji z systemami ERP.

Twórca systemu e-learningowego dla uczelni wyższych oraz narzędzi do obiegu dokumentów i rejestracji czasu pracy dla kancelarii prawnych. Brał udział w budowie i utrzymaniu rozwiązań wspierających pracę terenowych zespołów serwisujących. Jedną z firm, dla której wdrożył moduł serwisowy jest Swegon, globalny dostawca systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.