Artykuły

Home / Artykuły / Skorzystaj za darmo z 6-miesięcznej licencji Microsoft Office 365 E1 Trial [PROMOCJA WYGASŁA]

Skorzystaj za darmo z 6-miesięcznej licencji Microsoft Office 365 E1 Trial [PROMOCJA WYGASŁA]

[PROMOCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA] Ze względu na szczególną dla gospodarki, jak i społeczeństwa okoliczność, jaką jest pandemia COVID-19 oraz wynikający z tego ogólnoświatowy trend wzrostu ilości osób, które pracują zdalnie – Microsoft podjął decyzję, żeby na 6 miesięcy, za darmo udostępnić pakiet Office 365 online, w tym Microsoft Teams, Word, Excel, Outlook, Power Point.

W naszym artykule dowiesz się, czy spełniasz warunki, jakie stawia Microsoft, aby móc skorzystać z planu E1 Trial dla Office 365 oraz poznasz szczegóły dotyczące wymiaru tego planu.

Kto może skorzystać z 6 miesięcy darmowego dostępu do pakietu Office 365?

Ujmując to najprościej – dotyczy on wszystkich podmiotów, które dotąd nie korzystały z wersji Office 365 E1 Trial. Warto zaznaczyć, że skorzystanie z ww. 6-miesięcznego bezpłatnego okresu uniemożliwia późniejsze skorzystanie z innego kodu na wersję Trial.

Co znajduje się w Office 365 w ramach planu E1?

Przede wszystkim są to wszystkie klasyczne aplikacje pakietu Office w wersji online: Word, Excel, Outlook, Power Point oraz Teams. Można z nich korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej – z dowolnego miejsca na świecie, na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Szczególny nacisk postawiono na współpracę zespołów. W tym celu w ramach planu E1 Trial udostępniono 1 TB przestrzeni chmurowej w ramach OneDrive. Umożliwia to szybką i bezpieczną wymianę plików ze współpracownikami oraz z osobami spoza organizacji. Warto zaznaczyć, że ze względu na wersję online ww. aplikacji – użytkownicy mogą bez problemu pracować na jednym pliku nawet w kilka osób.

Ważnym elementem planu E1 jest również narzędzie do współpracy i komunikacji Microsoft Teams, które umożliwia wymienianie wiadomości w formie tekstowej, połączeń głosowych oraz wideokonferencji. Możliwe jest udostępnienie innym użytkownikom obrazu ze swojego ekranu, co dodatkowo ułatwia pracę w zespole. Bardzo ważną zaletą Teams jest także możliwość szybkiego przesyłania plików oraz wspólna praca bezpośrednio z poziomu aplikacji. Oprócz tego w ramach Teams  można skorzystać również takich rozwiązań jak Planner, który umożliwia delegowanie zadań i planowanie pracy lub Kalendarza, za pośrednictwem którego można umawiać spotkania – również te wirtualne.

W jaki sposób skorzystać z darmowej licencji?

Kliknij TUTAJ i skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces.

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Monika Siemaszko

Monika Siemaszko