Account Manager

Home / Kariera / Account Manager

ARP Ideas od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu opartego na technologiach Microsoft. Jesteśmy 40 - osobowym zespołem, który przede wszystkim stawia na samodzielność i wspólne zdobywanie cennego doświadczenia. Dzięki współpracy z klientami takimi jak m.in. Solaris Bus & Coach, KRM (marka Ecco) czy Good Food Products, wiemy, jak dostarczać usługi wysokiej jakości. Poszukujemy osoby, która będzie reprezentowała nas w kontaktach z klientami i partnerami oraz koordynowała proces zawierania i realizacji kontraktów outsourcingowych.

Zadania:

  • Budowanie i dbałość o utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z partnerami i klientami w ramach usług outsourcingowych
  • Odpowiadanie na zapytania i zapotrzebowanie obecnych klientów
  • Poszukiwanie możliwości rozszerzenia współpracy z obecnymi klientami (kolejne kontrakty, nowe projekty)
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Ustalanie warunków współpracy z klientami
  • Organizacja kontraktów pod kątem formalnym – umowy, zamówienia, negocjacje stawek, rozliczenia, kontraktowanie zasobów na spotkaniach wewnętrznych
  • Dbałość o prawidłowy przebieg zleceń zgodnie z warunkami zamówienia i umowy
  • Zbieranie informacji od klienta na temat jakości oferowanych usług

Oczekiwania:

  • Proaktywna postawa oraz ukierunkowanie na budowanie długofalowych relacji z klientami i partnerami firmy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem anglojęzycznym – min. C1
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • Skrupulatność w kwestiach administracyjnych
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę przy różnorodnych projektach
  • Elastyczność co do godzin i formy współpracy
  • Pracę ze specjalistami mającymi ponad 10 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań IT opartych o system Dynamics 365 i SharePoint
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, lekcje j. angielskiego, indywidualny budżet szkoleniowy, imprezy integracyjne, karta MultiSport

Inne Ogłoszenia

    Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg procesu rekrutacji.

    Dane osobowe podane w celu realizacji procesu rekrutacji, będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji tj. przez okres 6 miesięcy od zebrania danych. Po tym czasie dane zostaną usunięte. Administratorem Państwa danych osobowych jest ARP Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wilczak 49; kontakt: kariera@arpideas.pl. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia którejkolwiek z wyżej wymienionych zgód, przysługiwać będzie Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W tym celu proszę skontaktować się z administratorem pod adresem e-mail: kariera@arpideas.pl.