Account Manager

Home / Kariera / Account Manager

Poszukujemy osoby, która będzie reprezentowała nas w kontaktach z klientami i partnerami oraz koordynowała proces zawierania i realizacji kontraktów outsourcingowych. Zapraszamy osoby z doświadczeniem na powyższym stanowisku, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę i są zainteresowane rozwojem umiejętności w branży IT. W nasz zespół najlepiej wpasuje się osoba proaktywna, otwarta na współpracę i dzielenie się wiedzą, z pozytywnym nastawieniem do pracy i życia.

Zadania:

  • Budowanie i dbałość o utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z partnerami i klientami w ramach usług outsourcingowych
  • Organizacja kontraktów pod kątem formalnym – umowy, zamówienia, ustalanie terminów/stawek/warunków, rozliczenia, kontraktowanie zasobów na spotkaniach wewnętrznych
  • Koordynacja przebiegu zleceń zgodnie z warunkami zamówienia i umowy
  • Odpowiadanie na zapytania i zapotrzebowanie obecnych klientów
  • Zbieranie feedbacku od klienta w celu utrzymania/poprawy jakości oferowanych usług
  • Poszukiwanie możliwości rozszerzenia współpracy z obecnymi klientami (kolejne kontrakty, nowe projekty)

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem anglojęzycznym – min. C1
  • Umiejętność budowania długofalowych, partnerskich relacji z klientem
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Skrupulatność w kwestiach związanych z dokumentacją (zamówienia, raporty prac)
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy projektowej lub koordynacji kontraktów - mile widziane

Oferujemy:

  • Ścieżki rozwoju w kierunku Senior Account Managera lub Project Managera w zależności od preferencji oraz kompetencji
  • Stabilną współpracę przy różnorodnych projektach - polskich i zagranicznych
  • Elastyczność co do godzin i formy współpracy
  • Pracę częściowo zdalną (wymiar do ustalenia)
  • Pracę ze specjalistami mającymi ponad 10 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań IT opartych o system Dynamics 365 i SharePoint
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, lekcje j. angielskiego, imprezy integracyjne
  • Indywidualny budżet szkoleniowy, firmowy dostęp do platformy szkoleniowej
  • Kompleksowe wdrożenie (wsparcie mentoringowe, szkolenia wewnętrzne)

Inne Ogłoszenia