Kariera w ARP Ideas

Doceniamy umiejętności, otwartość i doświadczenie - dołącz do grona
certyfikowanych specjalistów Dynamics 365.

Oferty pracy

ARP Ideas od 10 lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu, opartych o technologię Microsoft. Jesteśmy ponad 30 – osobowym zespołem, który stawia przede wszystkim na samodzielność, wspólne zdobywanie cennego doświadczenia i wzajemny szacunek.
Nieustannie wyszukujemy nowości i dajemy możliwość rozwoju w technologiach Microsoft. Zapewniamy pracę w ciekawych projektach z takimi klientami jak m.in. Solaris Bus & Coach, Ecco, Good Food Products, Victoria Dom, Swegon, Marmite, PPNT, Twinings oraz z wieloma partnerami Microsoft. Stawiamy na dużą różnorodność zadań, elastyczność oraz work-life balance. Dbamy o transparentność i dobrą organizację pracy. Jasno określamy role oraz pola odpowiedzialności. Stawiamy na rozwój osób, które z nami pracują oraz wieloletnią stabilną współpracę.

.NET Developer

Product Owner /
Business Consultant

Junior Product Owner / Business Consultant

Benefity dla pracownika

Wszystkim naszym pracownikom niezależnie od stanowiska zapewniamy atrakcyjny pakiet benefitów.
 1. Wsparcie mentorów

  Nowemu pracownikowi przypisujemy mentora, który będzie wspierał jego rozwój oraz służył radą i pomocą na każdym etapie wdrożenia.
 2. Częściowa praca zdalna

  Każdy z nas miewa sytuacje, kiedy musi zostać w domu. Możliwość pracy zdalnej to rozwiązanie, które samo się nasuwa.
 3. Prywatna opieka medyczna

  Zdrowie to fundament – tego zdania nie trzeba rozwijać. Dbamy o naszych pracowników i ich rodziny poprzez dofinansowanie prywatnej opieki medycznej.
 1. Elastyczne godziny pracy

  Work-life balance to ważny element naszej kultury organizacyjnej, dlatego czymś naturalnym jest dla nas zapewnienie elastycznych godzin pracy.
 2. Imprezy integracyjne

  Lubimy wspólne spędzanie czasu przy pizzy i planszówkach. Regularne imprezy integracyjne są tego naturalną konsekwencją.
 3. Karta Multisport

  Popieramy aktywność fizyczną, dlatego dofinansowujemy naszym pracownikom kartę MultiSport w dowolnie wybranym pakiecie.
 4. Nowoczesne technologie

  Naszym pracownikom zapewniamy pracę w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii Microsoft.
 1. Indywidualny budżet szkoleniowy

  Oprócz szkoleń i wsparcia każdemu zapewniamy indywidualny budżet szkoleniowy, który pozwala na spersonalizowany rozwój umiejętności.
 2. Dostęp do platformy szkoleniowej

  Stawiamy na nieustanny rozwój wiedzy oraz umiejętności, dlatego regularnie wzbogacamy naszą bazę szkoleń na platformie Udemy.
 3. Lekcje języka angielskiego

  Dobra znajomość języka angielskiego jest dla nas ważna. W ARP finansujemy regularne lekcje języka angielskiego w naszym biurze.

Proces rekrutacji

Dowiedz się, jakie są poszczególne kroki rekrutacji w ARP Ideas.
outsourcingIT
outsourcing IT kariera

Formularz aplikacyjny

Aplikuj i weź udział w rekrutacji do ARP Ideas
lub napisz do nas na adres kariera@arpideas.pl

  Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg procesu rekrutacji.

  Dane osobowe podane w celu realizacji procesu rekrutacji, będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji tj. przez okres 6 miesięcy od zebrania danych. Po tym czasie dane zostaną usunięte. Administratorem Państwa danych osobowych jest ARP Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wilczak 49; kontakt: kariera@arpideas.pl. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia którejkolwiek z wyżej wymienionych zgód, przysługiwać będzie Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W tym celu proszę skontaktować się z administratorem pod adresem e-mail: kariera@arpideas.pl.