Wciśnij enter żeby wyszukać

Zamknij X

B2B Marketing Specialist

Poszukujemy kreatywnego umysłu ścisłego, który zrozumie naszą działalność na rynku IT, a jednocześnie zaprezentuje ją mediach i przyciągnie potencjalnych klientów.

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:
  • Aktywne pozyskiwanie leadów (B2B) na usługi IT na rynkach zagranicznych
  • Planowanie, tworzenie i dystrybucja treści marketingowych w języku angielskim i polskim
  • Zarządzanie wizerunkiem firmy w sieciach społecznościowych LinkedIn, Facebook, etc.
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i marketingowej firmy
  • Koordynacja procesu tworzenia materiałów marketingowych
  • Aktywny udział w eventach wspierających promocję i sprzedaż
OCZEKIWANIA:
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1)
  • Doświadczenie w marketingu B2B i generowaniu leadów (np. Linkedin Sales Navigator)
  • Lekkie pióro i doświadczenie w copywritingu (j. polski i angielski)
  • Doświadczenie w promowaniu firmy na rynkach zagranicznych
  • Umiejętność budowania świadomości marki
  • Biegła znajomość wykorzystania mediów społecznościowych w działaniach marketingowo-sprzedażowych
  • Proaktywna postawa oraz silne ukierunkowanie na realizację celów
  • Doświadczenie w branży IT będzie bardzo dużym atutem
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej i/lub bloga
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Znajomość zagadnień artykułów sponsorowanych
  • Wiedza o płatnych reklamach reklamowych (AdWords)
  • Inne supermoce np. podstawy grafiki komputerowej
OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Atrakcyjne i klarowne warunki zatrudnienia
  • Kompleksowe wdrożenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, lekcje j. angielskiego, indywidualny budżet szkoleniowy
  • oraz wspólne wyjście na spotkania integracyjne
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres: kariera@arpideas.pl wraz z klauzulami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez ARP Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 49 na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez ARP Ideas Sp. z o.o. przez okres 2 lat od momentu zebrania danych.

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażenia którejkolwiek z wyżej wymienionych zgód, przysługiwać będzie Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W tym celu proszę skontaktować się z administratorem pod adresem e-mail: kariera@arpideas.pl.

Dane osobowe podane w celu realizacji procesu rekrutacji, będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji tj. przez okres 6 miesięcy od zebrania danych. Po tym czasie dane zostaną usunięte.
Administratorem Państwa danych osobowych jest
ARP Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wilczak 49; kontakt: kariera@arpideas.pl

Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:
  • dostępu do swoich danych, które są przetwarzane przez Administratora, poznania pochodzenia tych danych, celów przetwarzania oraz informacji o odbiorcach danych, w tym podmiotach przetwarzających,
  • sprostowania swoich danych,
  • usunięcia swoich danych z ewidencji Administratora, jeżeli nie są potrzebne w celach wskazanych powyżej oraz upłynął okres, przez który Administrator jest uprawniony do ich przechowywania,
  • żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
  • uzyskanie kopii swoich danych w powszechnie używanym formacie oraz prawo do żądania przesłania danych innemu administratorowi,
  • jeżeli  przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, do jej cofnięcia w każdym czasie, bez wpływu na legalność przetwarzania przed jej cofnięciem,
Celem realizacji wskazanych powyżej uprawnień prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem e-mail: kariera@arpideas.pl

W przypadku uznania, że postępowanie Administratora lub podmiotu działającego w jego imieniu narusza ochronę danych, osobowych mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Jaki problem możemy rozwiązać za Ciebie?

Napisz lub zadzwoń, przedstaw własne oczekiwania i oceń, czy warto się z nami spotkać. Przestawimy potencjalne rozwiązania z oferty Microsoft i ARP Ideas dla Twojej firmy.
Spotkanie z konsultantem to niezobowiązująca konsultacja merytoryczna.