Wciśnij enter żeby wyszukać

Zamknij X

Account Manager

Miejsce pracy: Poznań

Start Kariera Account Manager

ARP Ideas od 9 lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu opartego na technologiach Microsoft. Jesteśmy 30 - osobowym zespołem, który przede wszystkim stawia na samodzielność i wspólne zdobywanie cennego doświadczenia. Dzięki współpracy z klientami takimi jak m.in. Solaris Bus & Coach, Bridgestone, Good Food Products, wiemy jak dostarczać usługi wysokiej jakości.

Poszukujemy osoby, która będzie reprezentowała nas w kontaktach z klientami oraz koordynowała proces realizacji projektów.

ZADANIA:

  • Budowanie i dbałość o utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych, raportów
  • Organizacja projektów pod kątem formalnym – umowy, zamówienia (formułowanie zapisów, negocjacje, harmonogramy, protokoły odbioru, rozliczenia)
  • Kontrola stopnia realizacji projektu oraz budżetu
  • Ustalanie warunków współpracy z klientami
  • Współtworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowo-marketingowej firmy
  • Poszerzanie portfela świadczonych usług u obecnych klientów (cross-selling)
  • Współpraca z Microsoft

OCZEKIWANIA:

  • Proaktywna postawa oraz silne ukierunkowanie na realizację celów

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym

  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne

  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem

MILE WIDZIANE:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży IT

  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami

OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej firmy

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (lub inne)

  • Ścieżkę rozwoju w kierunku Project Managera lub w kierunku sprzedażowym

  • Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, lekcje j. angielskiego, indywidualny budżet szkoleniowy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie

  • Kompleksowe wdrożenie w tematykę techniczną

  • Atrakcyjne i klarowne warunki zatrudnienia

  • oraz wspólne wyjścia na spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres: kariera@arpideas.pl wraz z klauzulami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez ARP Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 49 na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez ARP Ideas Sp. z o.o. przez okres 2 lat od momentu zebrania danych.

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażenia którejkolwiek z wyżej wymienionych zgód, przysługiwać będzie Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W tym celu proszę skontaktować się z administratorem pod adresem e-mail:
kariera@arpideas.pl.

Dane osobowe podane w celu realizacji procesu rekrutacji, będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji tj. przez okres 6 miesięcy od zebrania danych. Po tym czasie dane zostaną usunięte.
Administratorem Państwa danych osobowych jest

ARP Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wilczak 49; kontakt: kariera@arpideas.pl

Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:

  • dostępu do swoich danych, które są przetwarzane przez Administratora, poznania pochodzenia tych danych, celów przetwarzania oraz informacji o odbiorcach danych, w tym podmiotach przetwarzających,

  • sprostowania swoich danych,

  • usunięcia swoich danych z ewidencji Administratora, jeżeli nie są potrzebne w celach wskazanych powyżej oraz upłynął okres, przez który Administrator jest uprawniony do ich przechowywania,

  • żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,

  • uzyskanie kopii swoich danych w powszechnie używanym formacie oraz prawo do żądania przesłania danych innemu administratorowi,

  • jeżeli  przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, do jej cofnięcia w każdym czasie, bez wpływu na legalność przetwarzania przed jej cofnięciem,

Celem realizacji wskazanych powyżej uprawnień prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem e-mail: kariera@arpideas.pl

W przypadku uznania, że postępowanie Administratora lub podmiotu działającego w jego imieniu narusza ochronę danych, osobowych mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Jaki problem możemy rozwiązać za Ciebie?

Napisz lub zadzwoń, przedstaw własne oczekiwania i oceń, czy warto się z nami spotkać. Przestawimy potencjalne rozwiązania z oferty Microsoft i ARP Ideas dla Twojej firmy.
Spotkanie z konsultantem to niezobowiązująca konsultacja merytoryczna.